Penny Blooms&Beans çiçekleri Crate and Barrel’da

Hollanda ve Türkiye’nin farklı yerlerinden seçilerek gelen çiçekleri ile Penny Blooms&Beans, Eylül ayı itibariyle Crate and Barrel Zorlu Center mağazasına yepyeni bir renk katıyor.

penny-logoHer türlü ihtiyaca yönelik şık ve keyifli dekorasyon çözümleri sunan Crate and Barrel, Penny Blooms&Beans ile gerçekleştirdiği işbirliği ile geniş ürün yelpazesini çiçek alternatifleriyle renklendiriyor. Mevsim çiçeklerini, farklı mekân ve zevklere uygun şekilde tasarlayan Penny Blooms&Beans’in ürünleri, ev alışverişini tamamlayan vazgeçilmez tercih oluyor.

Hollanda’dan özel olarak ithal edilen Ekvator Gülleri, Amaryllis, Hypericum gibi çeşitlerin yanı sıra bitki ve sukulentlerin de yer aldığı Penny Blooms&Beans çiçekleri, Eylül ayından itibaren Crate and Barrel Zorlu Center mağazasında, meraklılarıyla buluşuyor.

Günün temasına göre özel olarak hazırlanan buketler, özel su torbaları ile paketlenerek, uzun süre boyunca tazeliklerini ve canlılıklarını koruyor. Dilerseniz, çiçeklerini Crate and Barrel’ın şık cam vazolarıyla tamamlayabilir veya özel tasarlanan pratik çiçek kutularından satın alabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu