Philips Azur ailesine yeni üyeler eklendi

Bugüne kadar tüm dünyada 10 milyon adetten fazla satan Philips Azur ailesine, 10. yılında yeni üyeler eklendi.

Daha hızlı, daha akıllı ve daha kolay performans için tasarlanan yeni Azur Performer ve Azur Performer Plus ile genişleyen Philips Azur ailesinde her ihtiyaca uygun bir teknoloji bulmak mümkün.

4 eşsiz özellik Azur ütülerde

Akıllı ütü teknolojisi

Philips Akıllı Azur’da bulunan Akıllı Çip Teknolojisi, tüm kumaşlar için en doğru sıcaklığı sağlayarak, giysileri istenilen sırayla hiçbir ayarlama yapmadan ütülemeyi mümkün kılıyor. Akıllı Çip, ütü tabanının ve buharın sıcaklığını otomatik olarak ayarlıyor ve her zaman en uygun ve etkili sıcaklıkta buhar veriyor. Bu da, ütünün tüm kumaşlar üzerinde yüzde 100 güvenle kullanılmasını sağlıyor.

5 yıldızlı taban

Titanyumoksit katmanlı T-ionicGlide taban, 5 yıldızlı kayganlığa sahip. Yüzde 25 daha kaygan olan bu taban, çizilmelere karşı da yüzde 30 daha dayanıklı.

Benzersiz İyonize Buhar Teknolojisi

Sadece Philips Azur’da bulunan İyonize Buhar Teknolojisi, etkili ve hijyenik ütüleme olanağı sunuyor. İyonizasyon işlemi ile kumaşa daha derinlemesine nüfuz eden küçük buhar parçacıkları oluşturuluyor. Bu parçacıklar, kumaşın 3 kat daha derinine nüfuz ederek en zor kırışıklıkları açarken, gümüş iyonları yüzde 99’a varan hijyen sağlıyor.

Akıllı kireç temizleme sistemi…

Ütülerde biriken kireç, zaman içinde buhar performansının düşmesine sebep olurken, düzenli kireç temizleme ile ütünün ömrünü uzatmak mümkündür. Azur Performer Plus’ta bulunan akıllı kireç temizleme sistemi, etkin ve pratik bir çözüm arayanlar için ideal.

Quick Calc Release adlı yeni kireç temizleme sistemi, hızlı ve kolay bir şekilde düzenli kireç temizliği yapmayı mümkün kılıyor. Ütüde kalan suyu boşaltmak kadar kolay olan bu sistem, ütüdeki tüm kireci temizleyerek performansının düşmesini engelliyor.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu