Philips Bluetooth hoparlörler ile sınırsız müzik keyfi

IFA 2014 Fuarı’nda kullanıcıya tanıtılan Philips Orginal ailesinin yeni üyeleri ve cebinize dahi sığabilecek küçüklükteki Philips Bluetooth hoparlörleri, yüksek ses ve canlı renklere sahip.

Philips Original Radyo (ORT7500)

DAB+, FM ve 30 önceden ayarlı istasyonlu dijital ayarlama teknolojisiyle donatılmış Philips Original Radio, gelişmiş bir stereo ses sistemi. Bu ses teknolojisi, sadece net yüksek ve alçak sinyal seslerini garantilemekle kalmıyor, Bas Tepkili Hoparlör Sistemi ile güçlü bir derin bas da sunuyor.

Kırmızı tasarımıyla 1950’lerin ve 1960’ların Rock’n’Roll dönemini yansıtan Philips Original Radio, şimdi doğrudan herhangi bir Bluetooth-etkin akıllı cihazdan müzik yayınlama becerisi ile dinleyicilere daha da fazla özgürlük veriyor.

Siyah ön ve kaliteli ahşap kasası, sistemin yüksek kalite kaplaması için çerçevesini oluşturuyor. Öndeki iki döner kontrol düğmesi, ses ve oynatma seçeneklerini kontrol etmek için kullanılıyor. Geçerli şarkının tarihi, süresi ve adı da dijital ekranda gösteriliyor.

Philips Classic mikro ses sistemi (OTT2000)

Modern teknolojiyi seven vinil plak tutkunlarına hitap eden Philips Classic mikro ses sistemi;MP3-CD, CD ve CD-R/RW oynatabilme becerisi, taşınabilir müzik oynatma için bir ses girişi ve ön ayarlı FM dijital ayarlama seçeneklerini içeriyor.

Dinamik olarak dengelenmiş bir pikap, Bluetooth kablosuz akış ve MP3 kaydı için USB kopyalama özelliklerinin hepsini ince, keskin, retro görünümlü bir ünite içinde taşıyan Philips Classic mikro ses sistemi, efsanevi 1965 Philips AG4131 plakçaları 21. yüzyıla getiriyor.

FL3X Bluetooth hoparlör  

Dayanıklı ve cep boyunda olan FL3X Bluetooth hoparlör, hareket halindeyken müzik dinlemek için kullanılabilir. Daha zengin bir bas elde etmek adına hoparlörü genişletmek için sadece kenarları çekmek yeterli. Hoparlör, bozulmaya uğramayan yüksek sesli müzik için bir anti-clipping koruma işlevine de sahip.

Bluetooth aracılığıyla bağlanması çok kolay olan FL3X, alternatif olarak Ses Girişi ile de bağlanabiliyor. FL3X hoparlör; misket limonu yeşili ile siyah, beyaz ve siyah, kırmızı ve siyah, mavi ve yeşil olmak üzere 4 farklı rende sahip. Her hoparlör, ince örülmüş bir şerit kol ile birlikte geliyor. Kıyafetinize uyması için karıştırmak ve eşleştirmek mümkün.

Dolu şarj ile 12 saate kadar aralıksız şarkı çalabilen ve şarja ihtiyacı olduğunda tüm mevcut USB soketlerine takılabilen FL3X, hareket halindeyken ideal birer dizüstü bilgisayar hoparlörü de olabiliyor.

PIX3L hoparlör

Sesleri size doğru büyütmek için yan duran akıllık PIX3L hoparlörleri; aynı zamanda sahip olduğu anti-clipping koruma teknolojisi ile dış mekanda müziğin keyfini doyasıya çıkarma imkanı sunuyor. Bu teknoloji ile ses seviyesi yükseltildiğinde oluşabilecek ses bozulmalarının önüne geçiliyor.

İhtiyacınız olduğunda kablosuz olarak müzik akışının keyfine varabilir veya ihtiyacınız olmadığında cihazınızı Ses Girişi aracılığıyla bağlayabilisiniz. Alıp çıkmak için tasarlanmış hoparlörlerin her biri, stil ve koruma katan bir silikon kılıf ile kaplı. Hoparlör, aynı zamanda eller serbest telefon görüşmeleri için yerleşik bir mikrofona sahip.

İnce örülmüş bir şerit kola sahip olan PIX3L hoparlörün 8 saate kadar pil ömrü ile müzik seanslarınıza herhangi bir kesinti olmadan güç verebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu