Philips süpürgeleri ile bayram temizliği çok daha kolay

Kullandığı üstün teknoloji ve gelişmiş başlık tasarımlarıyla torbalı ve torbasız süpürgelerde en yüksek performansı sergileyen Philips, bayram temizliğinde en büyük yardımcınız olacak.

Philips AirFlow MaxPhilips’in yeni nesil torbalı süpürge teknolojisi AirFlow Max, hava akışını maksimize ederek, torbanın toz bölümünde düzgünce açılmasını ve haznedeki hava akışının sürekliliğini sağlıyor. Böylece, torba dolarken bile yüksek emiş gücü sabit tutuluyor.

Torbasız süpürgeler için geliştirilen PowerCyclone teknolojisi de, torbasız süpürgelerde azalmayan emiş gücü sağlıyor. Etkili 3 adımla tek seferde en iyi temizlik sonuçlarını sunan PowerCyclone teknolojisi, havayla tozu tek adımda ayırıyor. Philips’in, PowerCyclone teknolojisine sahip PowerPro Duo süpürgesi, en sert zeminlerde ve halılarda üstün temizlik performansı sunuyor. Zor alanları temizlemek için maksimum esnekliğe sahip Philips PowerPro Duo çok yer kaplamıyor ve kolaylıkla saklanabiliyor.

Torbalı süpürgeler için AirFlow Max, torbasız süpürgeler için PowerCyclone teknolojilerini geliştiren Philips, emiş gücü azalmayan süpürgeleri ile size bayram temizliğiniz için ihtiyacınız olan performansı sunacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu