Philips Taraklı Maşalar ile dolgun görünümlü saçlar

Philips’in hacim ve parlaklık veren taraklı maşaları sayesinde saçlarınıza hacimli dalgalar vermek şimdi çok daha kolay. 

Philips Güzellik Enstitüsü, yumuşak bukleler ve doğal görünümlü dalgalar elde etmek için Philips ProCare ailesine yeni bir ürün ekledi. İyonik bakım ve turmalin seramik kaplaması ile saçlara bakım yapma özelliğine sahip olan Philips ProCare taraklı maşa, özellikle uzun saçlar için ideal bir kullanım olanağı sağlıyor. Şekillendirme sırasında tarakları kapatılabilen taraklı maşa, bu sayede kullanıcıya çok daha rahat bir kullanım imkanı sunuyor. Turmalin seramik kaplama, ısıyı her yöne eşit dağıtırken; iyonik bakım ise, saçı daha yumuşak ve düz hale getiriyor.

Saç tipine göre ayarlanabilir 160°C ve 190°C olmak üzere 2 şekillendirme sıcaklığı olan maşanın, yumuşak ve doğal görünümlü bukleler için 45 mm ısıtmalı bigudisi bulunuyor. Philips ProCare HP8634, 169,90 TL’den satışa sunuluyor.

Philips Care saçlara bakım yapıyor

İpeksi seramik kaplamalı Philips Care taraklı maşa ise, hızlı bir şekilde yumuşak bukleler yapmaya fırsat tanıyor. Isıtmalı 38 mm bigudi ile saçlara bakım yapan Philips Care’ın 190°C şekillendirme sıcaklığı bulunuyor.  Saçların zarar görme riskini en aza indiren ve kolay açılmasını sağlayan Philips Care HP8631, 149,90 TL’den satışa sunuluyor.

 

İlgili Makaleler

2 Yorum

    1. Merhaba,

      Sayfamızda sadece ürün hakkında bilgi yer almaktadır, satış yapmıyoruz. Philips markasının ürünlerinin satıldığı mağazalaran temin edebilirsiniz. İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu