Philips, Taşınabilir Kablosuz Hoparlör

Philips, SB5200 Taşınabilir Kablosuz Hoparlörü beğeninize sunuyor.

Philips

Kolayca taşınabilir tek bir bağlantıyla tüm taşınabilir cihazlarla ve bilgisayarınızda müziğin keyfini çıkarmanızı sağlayacak olan SB5200, Sevgililer Günü’ne yönelik avantajlı fiyatıyla satış noktalarında sizi bekliyor.

Bluetooth üzerinden kablosuz müzik dinleme özelliği bulunan SB5200– BR-1X, birden çok BR-1X’i birbirine bağlayarak daha büyük bir müzik sistemi kurma olanağı da sunuyor. Favori müziğinizin, video veya oyun sesinizin keyfini kablosuz olarak yaşayabileceğiniz gibi içinde bulunan dahili mikrofon sayesinde sevdiklerinizle hoparlörden telefonla görüşebilmenin de mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

BR-1X, sağlamlaştırılmış yapısıyla, kolay ve mobil müzik dinleme deneyimi yaşatıyor. SB5200 sahip olduğu üst düzey teknolojiyle; iPod/iPhone/iPad‘e veya akıllı telefonlar, tablet ve hatta dizüstü bilgisayarlar gibi başka bluetooth cihazlarla birlikte kullanılabiliyor. Philips Hoparlör teknolojisi ile geliştirilen SB5200; dış ve iç mekan kullanımı için 2 seçilebilir ses ayarı, dış ve iç mekan modu bulunduruyor. Aktif kullanım için büyük askı kayışına sahip ürün, dahili şarj edilebilir pil ile çalışıyor. Boyutları 210 x 100 x 80 mm olan SB5200’ün bluetooth menzili 10 metre ve 6 saat pille çalışma özelliği bulunuyor. Ürün 299 TL’lik satış fiyatıyla müzik severlerin beğenisine sunuluyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu