Philips ThermoProtect ile hızlı ve nazik kurutma

Saçlarda istenilen modeli oluşturmak için 6 farklı hız ve sıcaklık ayarı sunan Philips ThermoProtect Saç Kurutma Makineleri, iyonik bakım özelliği sayesinde saçların elektriklenmesini önlüyor.

Philips’in ThermoProtect Saç Kurutma Makineleri, saça özel seçtiği optimum sabit ısı ayarı ile saçları en kısa sürede zarar vermeden kurutuyor. ThermoProtect ısı, optimum kurutma sıcaklığıyla saçın aşırı ısınmasına karşı ekstra koruma sağlayarak, saçlara bakım da uyguluyor.

ThermoProtect ailesinin üyeleri HP8230, HP8232 ve HP8233’ün, 4 kat arttırılan iyonik bakım özelliği, yüklü negatif iyonları ile statik elektriği ortadan kaldırarak, saçın parlaklığını ve canlılığını arttırıyor. Sonucunda ise, ortaya parlak, pürüzsüz ve elektriklenmeyen saçlar çıkıyor.

Tek bir düğme ile aktif hale gelen Cool Shot özelliği, yoğun bir soğuk hava akımı sağlıyor. Bu akım, şekillendirmenin ardından modeli tamamlamak ve sabitlemek için kullanılabiliyor.

ThermoProtect HP8232 ve HP8233, saçlar için ekstra hacim yaratırken, saç kalınlığını da maksimize ediyor. Ayrıca HP8233, filtre temizleme özelliği ve kızılötesi ısı yayan seramik parçalarıyla, saçın aşırı kurumasını önleyecek şekilde ısı veriyor ve saçı içten kurutuyor.

Başın üst kısmında ve saç diplerinde kullanıldığında saça maksimum hacim vererek bukleler oluşturan saç kurutma makineleri, sahip olduğu daraltıcı başlıklar sayesinde saça kusursuz bir şekil ve parlak bir görünüm veriyor.

Tavsiye edilen perakende fiyat:

HP8230: 129,9 TL

HP8232: 154,9 TL

HP8233: 174,9 TL

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu