Philips’in torbasız süpürgesi Marathon Ultimate

Philips’in torbasız süpürgesi Marathon Ultimate ev temizliğinizde kolaylık sağlıyor.

Yüksek toz toplama performansı için tasarlanan Philips Marathon Ultimate, toz ve havayı etkili şekilde ayırırken yüksek emiş gücünü de koruyan Philips’e ait en etkin filtreleme sistemi PowerCylclone7’ye sahip. Bu teknoloji sayesinde süpürgenin yıkanabilir filtresi çok daha geç kirleniyor ve senede 1 kere temizlenmesi yeterli oluyor.

Philips Marathon Ultimate

Zemin başlığı TriActive Z, temizlenmesi zor büyük parçaların dahi standart başlıklara göre çok daha zahmetsiz temizlenmesini sağlıyor. Büyük parçaları itmiyor, onun yerine saçılmalarını önleyerek tek hamlede topluyor. TriActive Z başlığın tasarımında fırça bulunmadığı için kendisi de temiz kalıyor.

TriActive+ özel tasarımlı tabanı ile halı tüylerini maksimum açarak temizliyor ve geniş ön açıklığı sayesinde büyük parçaları itmeden içine çekiyor. TriActive+ başlık yan fırçaları ile de duvar kenarlarını ve mobilya ayaklarının çevresini zahmetsizce temizlemenizi sağlıyor.

NanoClean teknolojisi sayesinde, tozu boşaltırken karşılaşılan toz bulutu sorunu minimuma indiriliyor. Marathon Ultimate’ın NanoClean teknolojisine sahip toz haznesi, ergonomik tasarımı sayesinde de tek hamlede ve kolayca boşaltılabiliyor.

Üstün manevra kabiliyeti için bilyeli tekerlek sistemine de sahip olan Marathon Ultimate sizi yormadan peşinizden geliyor. Uzaktan kumandası ile eğilmeye gerek kalmadan kontrol edilebilirken, ergonomik tutacağı ise bileklerin yorulmasını engelleyerek kolay kullanım sağlanıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu