Philips’ten Bluetooth Özellikli Pikap

Philips, Nisan ayı içinde yeni ürünü Philips OTT2000 bluetooth plakçaları piyasaya sunuyor. 

Philips, yeni plakçaları OTT2000 ile 1965 Philips AG4131’i günümüze taşıyor. Özellikle vinyl plak tutkunlarının dikkatini çekecek bu yeni ürün gelenekselle modernin bileşimini sunuyor. İç mekanlara uyum sağlayan retro bir tasarıma sahip OTT2000 ile tüm ihtiyaçlarınızı tek bir ürünle karşılayabileceksiniz.

Philips’in yeni plakçaları OTT2000; yüksek verimlilikli bir hoparlör, dinamik olarak dengelenmiş bir pikap platformu, Bluetooth kablosuz akış ve MP3 kayıt için USB’ye kaydetme özellikleri ile geliyor. Tüm bu özellikleri bir arada sunan cihaz, kullanıcılara birden çok kaynaktan müziğin keyfine varma imkanı sunuyor.

Philips OTT2000’nin en ayırt edici özelliği LP vinyl plakları oynatmak için sunduğu pikap. Son yıllarda müzik dünyasının yeniden yükselen trendlerinden biri plakların eski popülerliğini kazanması. Philips OTT2000 ile vinly plakları yüksek ses kalitesiyle dinleyebileceksiniz.

Retro görünümü ve yüksek ses kalitesi ile hem göze hem kulağa hitap eden OTT2000 plakçalar, çok yönlü bir ses sistemi olmasıyla fark yaratıyor. OTT2000 ile Bluetooth bağlantısıyla müzik akışı elde edebilir, radyo dinleyebilir, CD ve plak çalabilirsiniz.

OTT2000 ile ayrıca taşınabilir MP3 oynatıcınızdan tüm müzik içeriğinizi kolayca Hi-Fi sisteminizde dinleyebilirsiniz. Sadece istediğiniz müziği Bluetooth® aracılığıyla dinleyebilir veya LP, CD, FM radyo programlarından müzik kaydedebilirsiniz.

Favori LP’nizi saklayın ve içeriğini bir PC kullanmadan MP3 biçimine çevirin. Aynı zamanda sisteminiz üzerinde favori radyo programınızı kaydetmek üzere önceden bir zamanlayıcı ayarlayabilirsiniz. Bu otomatik olarak programı USB aygıtınıza kaydediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu