Philips’ten yeni kablosuz ev telefonları

Philips’in IFA 2014’te sunduğu yeni kablosuz ev telefonu modelleri, tasarımları ve şıklıkları ile göz dolduruyor.

Philips M8 ile ahşap şıklık

Yüksek kalite imalat teknikleri ve istisnai bir işçiliğin birleşimi olan M8 kablosuz telefon, ince çerçeveye sorunsuz bir şekilde bağlanan ahşap bir panel içeriyor. Bu sayede telefonu tutarken doğal damar yapısındaki üstün kalite rahatlıkla anlaşılabiliyor. Her iki ucunda da yüksek kalite dökme metal kullanılan Philips M8’in üretiminde, kızıl meşe ahşap kullanılıyor.

Telefonda, yüksek kontrastlı bir 2”TFT renkli ekran bulunuyor. Büyük, arkadan aydınlatmalı tuş takımı ise, kullanıcıya mükemmel bir çevirme ve dolaşma fırsatı sunuyor. M8’in dijital ses işlemcisi, tam çift yönlü yankı önleme teknolojisi ile yankıyı en aza indiriyor.Ses profilleri tercihi, özel olarak bestelenmiş VIP zil sesleri ve ahize hoparlör seçeneği sunan telefonda HQ Ses, telefonun zarif görünümünü tamamlayan bir detay olarak karakterli ince örgülü hoparlörlerden yayılıyor.

Kolay şarj için ideal biçimde şekillendirilen telefonun ahizesi, yerleştirme istasyonuna yerleştirildiği şekilde şarj edilebiliyor; böylece 18 saate kadar konuşma ve 250 saate kadar bekleme süresini garantilemiş oluyor.

Philips M8, aynı zamanda çevre dostu. M8’in bekleme modundaki güç tüketimi, 0,75 Watt’tan daha az. EKO mod etkinleştirildiğinde yayılan radyasyon, kullanımdayken yüzde 60’a kadar ve şarj olurken yüzde 95’e kadar azaltılıyor. EKO+ modu etkinleştirildiğinde ise emisyon sıfıra düşüyor.

Philips M8; 269,90 TL’den satışa sunuluyor.

Philips Linea kullanıcıya yüksek kalite HQ-Ses sunuyor

Philips Linea kablosuz telefon, mükemmel kullanışlılık ve iyi tanımlanmış özellikler sunan ince bir telefon seti. İnce formu, insanları birbirine bağlayan saf ve kesintisiz bir çizgiyi sembolize ederken bu da onu sevdikleriniz ile iletişim kurmak için mükemmel bir yapıyor. Telefon, yüksek kontrastlı siyah üzerine beyaz 1,6″, 2 satırlık ekran, hassas bir şekilde geliştirilmiş akustik sistem ve de kolay ve güvenli yerleştirme mekanizması ile donatılmış olarak geliyor.

Beyaz, siyah ve kırmızı olmak üzere 3 renkte sunulan Linea’nın cesur  tarzı, yalınlığından geliyor. Yerleştirme deneyimi, ahize ve baz istasyonu arasına getirilen manyetik güç ile daha da artırıldı. Pürüzsüz çizgileri ile uyum içinde yüksek kontrastlı ters LCD ekran, kolay okunabilmeyi sağlarken; ayarlanmış tuşları, ahize gövdesine tam düz yerleştirilmiş beyaz arkadan aydınlatmaya sahip.

16 saatlik konuşma süresi, 25 dakikalık telesekreter kayıt süresi, 50 telefon rehberi girişi ve arayan kimliği gösterme becerisi (ağ operatörü tarafından destekleniyorsa) ile Linea, ev için gerekli tüm özelliklere sahip.

Linea, 99,90 TL’den satışa sunuluyor.

Philips Scala özel tasarım kablolu telefon ile güvenilirlik ve şıklık

Philips Scala telefon; stil, güvenilirlik ve kullanım kolaylığı sunuyor.  Telefon, kolay okuma için menteşeli bir LCD ekran ve konforlu iletişimler için ağırlıklı bir ahize içeriyor.

İster masa üstüne yerleştirilen, ister duvara monte edilen Scala, günümüzün modern evlerine ideal bir şekilde uyan gerçek anlamda klasik bir tasarım parçası. Akıllı siyah üzerine beyaz 2,75″ yüksek kontrastlı LCD ekran, her zaman rahatça okunabiliyor. Kolay çevirme için büyük düğmelerin avantajını sunan Philips Scala, hem kullanımdayken hem de yerindeyken şık gözüküyor.

Scala, aynı zamanda mükemmel bir ses kalitesi sunuyor. İşitme cihazına uygun olan telefon, hassas akustik tasarımın ve dijital ses işlemciliğinin ideal dengesini sağlıyor.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu