Philips’ten yeni ütü serisi: Azur Performer

Yeni Philips Azur Performer ütüler tasarım, performans ve kolaylığın buluşmasından doğdu. Otomatik buhar ayarına sahip Azur Performer’da, sadece kumaşın türünü seçmek yeterli… Azur Performer, kumaşın türüne göre buharı kendi ayarlıyor. Philips Azur Perfomer’da buhar basıncı 40 gram’a, şok buhar çıkışı ise 160 grama kadar çıkıyor. Otomatik Buhar Kontrolü özelliği ile her kumaşa göre uygun buharı kendisi ayarlıyor.

Philips’in özel tabanı SteamGlide tabanı ile Azur Performer ütüler, çizilmeye karşı son derece dayanıklı, rahatça hareket ettiriliyor ve temizlemesi de çok kolay. İdeal ağırlığa sahip Philips Azur Performer, ütüleme yaparken kolu yormuyor ve kumaşların üzerinde rahatlıkla hareket ettirilebiliyor. Azur Performer’ın ucu ise, düğme kenarları gibi zor yerleri bile rahatça ütüleyebilmek üzere tasarlandı.

philips-utuKireçli suların ütülerde sebep olduğu sorunlara ise Azur Performer, Çift Etkili Kireç Temizleme Sistemi ile karşı koyuyor. Çift Etkili Kireç Temizleme Sistemi, kullanılan suyun sertliğine göre iki aşamadan oluşuyor. Bu sistemin ilk aşamasını, ütünün içinde bulunan ve herhangi bir şey yapmayı gerektirmeyen Kireç Önleyici Tabletler oluşturuyor. Bu tabletler, kirecin büyük partiküller haline gelmesini ve ütünün tabanını tıkamasını önlüyor. Su sertliğinin çok yoğun olduğu bölgelerde ihtiyaç duyulan ikinci aşama için ise ütünün su haznesinin suyla tamamen doldurulması ve sıcaklık ayarının maksimuma getirilmesi gerekiyor. Ütü ısındıktan sonra prizden çekilmesiyle ve Kireç Temizleme düğmesi basılı tutularak bir lavabo üzerinde hafifçe sallanmasıyla da kireç temizleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu