Polisan’dan “Sprey Plastik Boya”

Boya Markası Polisan, zımpara veya astar gibi ön hazırlık gerektirmeden, boyanması zor olan plastik yüzeylere uygulanabilen ve 20 dakika için kuruyan “Sprey Plastik Boya”yı üretti.

Polisan, sprey ürün gamında yer alan,  “sprey plastik boya” ile lastik yüzeylerde daha önce alışıla gelmiş sonuçların aksine daha yüksek performans elde etmeyi amaçlıyor. “sprey plastik boya” tüketiciye aynı zamanda metal, ahşap, seramik ve daha birçok yüzeyde kullanım imkânı sunuyor.

İş yükünden ve zaman kaybından tasarruf ettirmeyi hedefleyen , “sprey plastik boya”  uygulandığı yüzeye tutunma sağlıyor ve darbelere dayanıyor.

Tüm plastik bahçe mobilyalarında, oto tamponlarında ve pencere çerçeveleri gibi zor yüzeylerde enjeksiyon kalitesinde boyama imkanı sunan“sprey plastik boya” plastik boyama ve rötuş işlerinde muadilleri gibi astar istemeden son derece verimli şekilde kullanılabiliyor. “sprey plastik boya”nın dokunma kuruması 20 dakika içerisinde, tam kuruması ise 24 saatte tamamlanıyor “sprey plastik boya”nın beyaz, siyah Kahverengi, gri, kırmızı, yeşil ve taksi Sarısı renk alternatifleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu