Dekorasyon

Pop Art Tarzı Ev Dekorasyonu

1960 ve 1970’li yıllarda Pop-Art genel tasarım dilinde; alaycılık, gündelik objelerin farklı yorumlamaları, bir renk ve doku karnavalı olarak tanımlanıyordu. Pop art tarzı ev dekorasyonu nasıl yapılır?

Klasik anlayışına karşı olarak yaşamımıza giren pop-art akımı son dönemde ev dekorasyonunda da trend haline geldi. Modada etkisini yoğun bir şekilde hissettiğimiz pop-art, farklı ve orijinal fikirlere malzeme sunmaktadır. Canlı renkler kullanarak eğlenceli mekanlar yaratmak isteyenler için pop-art akımından esinlenebilirsiniz. Pop-art akımı için ihtiyacınız olan tek şey içinizdeki enerjidir aslında. İçinizdeki enerjiyi, rengarenk detaylarla ve retro desenlerle birleştirmeniz,enerjili mekanlar yaratmanız için yeterli olacaktır.

Desenli Kumaşlar, Neon Renkler

Pop-art denildiğinde akla gelen ilk şey: Renk ve desen. Bu sebeple kullanmak istediğiniz rengin neon tonları bu tarz için ideal olacaktır. Geometrik ve karışık desenler de pop-artın vazgeçilmezidir. Bu sebeple rengarenk olmaktan ve karıştırmaktan korkmayın.

Duvarlarda Pop Art Tablolar

Pop-art modasında en çok kullanılan dekorasyon ürünleri , ünlülerin pop-art tarzında yeniden yorumlanmış çizimlerinden oluşan ürünlerdir. Odanıza asacağınız pop-art çiziminde bir Audrey Hepburn ya da Marilyn Monroe tablosu, koltuklarınızda ya da halınızda bu çizimlere yer vermeniz ya da duvar kağıdı olarak tercih etmeniz bu trendi yakalamanızı sağlayacaktır.

Pop Art Tarzı Aksesuarlar

Pop-art tarzının evinizin genel dekorasyon tarzına hakim olmasını istemiyorsanız önerimiz aksesurlarda bu akıma yer vermenizdir. Son zamanda pop-art tarzında aksesuarlar oldukça modadır ve bu konuda birçok çeşit bulmanız mümkündür.

Bu konu hakkında fikriniz bizim için önemli

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

css.php