Profilo Süpürix Buharlı Süpürge

Profilo Süpürix Buharlı Süpürge, sağladığı buharlı temizlikle, deterjan kullanmaksızın hijyen elde etmeyi mümkün kılıyor.

Kuru temizlik isteyenlere 1500 Watt’lık yüksek güçlü çözüm sağlarken, özel mikrofiberden üretilen yıkanabilir bezleriyle temizliğe yeni bir boyut katıyor.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin sunduğu PBT1260B Süpürix buharlı süpürge, yazlıkta geçirdiği zamanın çoğunu ev işiyle uğraşmak yerine kendilerine ve sevdiklerine ayırmak isteyenlerin bir numaralı tercihi olmaya aday.

Evlerde buharlı temizlik dönemini başlatan, ister kuru ister buharlı kullanılabilen Profilo Süpürix her koşulda deterjan kullanmaksızın hijyen sağlıyor; özellikle yazlık evlerin günlük temizliği için harika bir çözüm sunuyor.Dik olarak saklanabilmesi ve şarjlı olarak kullanılabilmesi ile de pratik kullanım sağlayarak zamandan kazandırıyor.

Zor ulaşılan alanlar

Profilo Süpürix buharlı süpürge, kuru temizlik isteyenlere 1500 Watt’lık güçlü çözüm sağlarken, 2’si zorlu lekeler için olmak üzere, özel mikrofiberden üretilen toplam 4 adet yıkanabilir beziyle buharlı temizlik isteyenlerin yardımına koşuyor. Oynar başlığıyla, zor ulaşılan alanlarda kolay temizleme imkânı sağlıyor.

Yalnızca bir dakikada buharlı temizliğe hazır olan ve 20 dakika boyunca sürekli buhar üretebilen Süpürix, normal ve güçlü temizlik için özel aksesuarlarının yanı sıra kolay şarj edilebilme imkânıyla da temizliğe pratiklik katıyor. Katlanabilir tutma yeri ile taşıma kolaylığı sağlarken, dik durma fonksiyonu sayesinde yer kaplamadan saklanabiliyor. Profilo Süpürix buharlı süpürge tüm Profilo Yetkili Satıcıları’nda sizleri bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu