Profilo tost ve çay makinelerinde indirim kampanyası

Profilo, Ramazan ayında iftarda ve sahurda, sağlıklı ve leziz tostlar ile yanında içilecek demli çaylar için, tost ve çay makinelerinde indirim kampanyası düzenledi.

“Anneliğin zor şartları varsa, annelerin Profilo’su var” yaklaşımı ile hayatı kolaylaştıran ürünler sunan Profilo, cazip indirim kampanyasıyla Ramazan sofralarına tat katıyor.

Profilo’nun, TTM7620V tost makinesi ile CM4000 ve CM22007 çay makinelerine özel indirim kampanyasından yararlanmak için bir Profilo bayisini ziyaret etmeniz yeterli.

Tost ve çay makinelerinin özellikleri

310×220 mm pişirme alanına sahip Profilo TTM7620V tost makinesi, tam açılma özelliği ile alt ısıtmalı, mangal tipi ızgara olarak da kullanılabiliyor. Makinede, entegre açma/kapama şalteri ile kademesiz ısı ayarı bulunuyor. Izgara plakaları çıkarıp temizlenebiliyor, kızartma işlemi için üst tarafın yüksekliği ayarlanabiliyor.

Dikey pozisyonda saklanabilen TTM7620V tost makinesi, bu özelliği ile yer tasarrufu sağlıyor.

Tostun yanında daima tercih ettiğimiz çaylar için ise, Profilo CM22007 çay makineleri, çift taraflı su seviye göstergesi, kaynama konumundan sıcak tutma konumuna otomatik geçme özelliği ile önemli bir kullanım kolaylığı ve demini almış lezzetli çay keyfi sunuyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu