Profilo’dan 3 yemeği aynı anda yapan buharlı pişirici

‘Anneliğin zor şartları varsa, annelerin Profilo’su var’ yaklaşımıyla hayatı kolaylaştıran ürünler tasarlayan Profilo’nun yeni buharlı pişiricisi, “Sağlıklı Yiyecekler” konseptiyle sunduğu ürünlerin son halkası.

Profilo Ev Aletleri’nin havaya ve suya temas etmeden hem sağlıklı hem de lezzetli yemekler yapılmasını sağlayan yeni PSC1002V buharlı pişirme makinesinde sadece sebzeler değil, et de haşlanıyor, hatta sulu yemek ve pilav da yapılabiliyor. Yemek de pişirebilen yeni Profilo buharlı pişirici, 3 yemeği bir anda pişirirken kokularını birbirine karıştırmıyor.

Profilo’nun 900 watt’lık yeni PSC1002V buharlı pişiricisi 8,5 litre kapasiteye ve 3 pişirme haznesine sahip. Ürünün ayrıca pilav pişirme haznesi bulunuyor ve bu haznede arzu edilirse çorba da pişirilebiliyor. Buharlı pişirici sayesinde yiyecekler hava ve suyla temas etmeden sadece buhar ısısıyla pişiyor ve yemeklerin vitamin değeri kaybolmuyor. Ayrıca pişen sebzeler de istenen yumuşaklıkta oluyor.

Profilo’nun yeni buharlı pişirme makinesinde baharatlama için özel bir bölüm ve çorba ve pirinç için ekstra hazne bulunuyor. Profilo’nun buharlı pişiricisi, zamanlama ayarı, sesli uyarı sistemi, pişirme sırasında su tankını tekrar doldurabilme özelliği ve sıcak tutma gibi fonksiyonlarının yanı sıra, kolay demonte edilebilmesi ve bulaşık makinesinde yıkanabilmesiyle de birçok kullanım kolaylığı sunuyor. Profilo’da güvenliğiniz her zaman üstün tutulduğu için üründe bulunan emniyet sistemi de buharlı pişiricinin susuz çalışmasını engelliyor.

İlgili Makaleler

2 Yorum

    1. Merhaba,

      Bu bilgi için Profilo’nun müşteri hizmetlerini aramalısınız: 444 77 66

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu