Profilo’dan hayatı kolaylaştıran elektrik süpürgesi

“Anneliğin zor şartları varsa, annelerin Profilo’su var” yaklaşımı ile hayatı kolaylaştıran ürünler sunan Profilo’nun VSQ4PT2430 elektrikli süpürgesi, yüksek emiş gücü ve hepa filtresiyle tüm annelerin ev işlerini kolaylaştırıyor.

Profilo-VSQ4PT2430-elektrikli-supurgesiYüksek teknolojisi ile annelerin hayatında fark yaratan elektrik süpürgesi, güçlü motoru ve tozu yüzde 99,9 oranında içeride tutan yenilikçi torbasıyla temizlikte yeni bir sayfa açıyor. ProHEPA filtre sistemi, egzoz filtreden dışarıya temiz havanın çıkmasını sağlarken, özellikle alerjik ve hassas bünyeler için daha sağlıklı bir kullanım imkânı sunuyor.

En fazla toz alınımını en az güç ile sağlayan hava akış sistemi Air Flow, emilen tozlu havanın dışarı çıkmasını engelleyen ve hijyen sağlayan güvenli hava sistemi Air Safe ürünün diğer fark yaratan özellikleri arasında yer alıyor.

Çocuklarının dağınıklığıyla baş etmeye çalışan annelerin hayatına değer katan Profilo VSQ4PT2430 elektrikli süpürgesi, kiraz kırmızısı rengiyle evlere renk getirirken, en inatçı tozların da üstesinden geliyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu