Profilo’dan okul dönemi mutfak işlerini kolaylaştıracak ürünler

Çoğu annenin çocukları için yaşadığı en büyük endişelerden biri, çocuğunun okul dönemindeki beslenme düzenidir. Profilo’nun sunduğu küçük ev aletlerinden TTM7620V tost makinesi, Profilo MP8000 katı meyve sıkacağı ve GurmeMax kıyma makinesi, annelerin okul dönemindeki en büyük yardımcısı olacak.

Okulların açılmasına az bir zaman kala çocuklar kadar ebeveynleri de bir okul telaşı sarıyor, çünkü okula giden bir çocuğun zihinsel ve bedensel gelişiminin sağlıklı bir beslenme ile desteklenmesi gerekiyor.

Profilo TTM7620V tost makinesi ile hazırlanan lezzetli tostlar, okul öncesi dengeli bir kahvaltının vazgeçilmezi olabileceği gibi; çocukların okulda da keyifle yiyebileceği bir ara öğün olabiliyor. Tostun yanı sıra, lezzetli ızgaralar da yine bu ürün ile kolaylıkla yapılabiliyor.

Profilo MP8000 katı meyve sıkacağı, lezzetli bir tostun yanında besleyici bir meyve suyu içme fırsatı yaratıyor. Meyveler bu sıkacağa, doğranmadan konulabiliyor.

Profilo GurmeMax kıyma makinesi ise, ebeveynlerin okuldan eve dönen çocukları için sağlıklı ve lezzetli köfteler yapmasına imkan tanıyor. İster et, ister tavuktan çekilmiş kıymalarla hazırlanan köftelerin yanına salatalar da yine GurmeMax ile kolayca hazırlanabiliyor. Üstelik GurmeMax’ın özel aparatı sayesinde çocukların çok sevdiği harika ev sosisleri ve sucuklar da rahatlıkla hazırlanabiliyor.

Tüm bu ürünlere sahip olmak, okul döneminde mutfak işlerinizi kolaylaştırmak istiyorsanız size en yakın Profilo bayiisini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu