Profilo’dan Ramazan Bayramı’na özel kaçırılmayacak fırsat

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, Ramazan Bayramı’na özel kaçırılmayacak bir kampanya sunuyor.

Tüketiciye yönelik fark yaratan kampanyalarıyla dikkat çeken Profilo, yarattığı yeni kampanya dâhilinde, tasarım ödüllü BM5380MG bulaşık makinesini 1 ay ücretsiz deneme ve koşulsuz iade etme fırsatı ile kullanıcılara sunacak. Böylece bayram ziyaretine gelen sevdiklerinize daha çok vakit ayırıp, afiyetle yenen yemeklerden sonra siz rahatça onlarla olurken, biriken bulaşıkları Profilo yıkayacak ve mutfağınız sürekli derli toplu olacak.

Bulaşık makinesi ile ilk kez tanışacak olan ve bugüne kadar bu konuda çekimser kalanlara seslenen “Denemesi bedava!” kampanyası, Temmuz sonuna kadar devam edecek. Tasarım alanında dünyanın en köklü organizasyonu olan Red Dot’tan “Ev Aletleri” kategorisinde “en iyi tasarım” ödülünü alan Profilo BM5380MG bulaşık makinesini, 31 Temmuz tarihine kadar alanlar, ürünü tam 1 ay oyunca ücretsiz deneyecek ve isterlerse gerekçe göstermeden iade ederek paralarını geri alabilecekler.

Profilo bayileri tarafından tüketiciye satılan, fatura tarihi 1 Temmuz-31 Temmuz 2014 tarihleri arasında olan ve montajı yapılan bulaşık makinesi ürünlerini kapsayacak olan kampanya, faturası 1 Temmuz 2014-31 Temmuz 2014 tarihleri arasında kesilen fakat montajı yapılmayan ürünler için geçerli olmayacak. Makineyi son teslim etme tarihi ise, 31 Ağustos olacak.

Kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, size en yakın Profilo bayiine uğramanız yeterli.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu