Ramazan sofralarına Livving’den şık dokunuşlar

Dokunduğu her yerin havasını değiştiren Livving ürünleri, kalitesi ve şıklığı ile Ramazan sofralarında da fark yaratıyor.

Yüzde 100 doğal keten peçete, Amerikan servis, runner, bardak altları sofralarınızın havasını değiştirecek…

Ev tekstilinin en yeni markalarından Livving, en leziz Ramazan ve yaz sofralarının vazgeçilmezi olacak.   Doğadan ilham alan, sade ve özel tasarımları ile dikkat çeken Livving peçete, Amerikan servis, runner ve bardak altları, sofralarda kalitesi ve şıklığı ile fark yaratıyor. Yüzde 100 doğal keten ürünler, dokusu ile olduğu kadar özgün nakış desenleri ile de kendini gösteriyor. 

Özellikle yeşil, sarı, somon, bej toprak renk paletinde hazırlanan ve ketenin doğa rüzgarları taşıyan dokularına kuş, yaprak ve dal gibi doğadan esinlenen desenleri taşıyan Livving sofra grubu ürünleri ile kendinizi ve sevdiklerinizi şımartın, sofralarınıza keyif ve güzellik katın…

Dokunduğu her yerin havasını değiştiren, sadeliği şıklıkla buluşturan Livving sofra grubu ürünleri 29.50 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Livving vazgeçilmeziniz olacak… 

Yalın, sade, doğal ve gerçek tasarım’ mottosuyla hazırlanan Livving ürünleriyle tanışmak için; Bobbin Tasarım’ın Nişantaşı Showroom’unu ziyaret edebilir, Livving Masa Grubu ürünlerine ise Paşabahçe mağazalarından ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu