Renkli ayna parçaları ile farklı dekorasyon fikirleri

Renkli ayna parçaları kullanarak, çok farklı projeler geliştirebilirsiniz. Birkaç farklı fikir aşağıdaki gibidir:

• Lambanızı süslemek için, renkli ayna parçacıkları kullanabilirsiniz. Lambanızın dışında sıradan bir avize varsa, küçük renkli ayna parçalarını bunun çevresine yapıştırarak orijinal bir tasarım yaratın. Işığı yaktığınız zaman, renkli aynalardan yansıyan ışık, herkesin gözünü alacak. 

• Mutfağınızda da renkli ayna parçaları kullanabilirsiniz. Renkli bir kartonu bu renkli aynalarla süsleyerek, buzdolabınızın üstüne yapıştırabilirsiniz. Böylece mutfağınıza, ekstra ışıltı ve renk hakim olur. 

• Eski bir topun çevresini bu ayna parçacıkları ile döşeyin. Her rengi kullanabilirsiniz. Daha sonra rengarenk aynalardan oluşan bu topu, bahçenizde dikkat çeken bir noktaya asın. Işığı açtığınızda veya güneş ışığı altında, farklı renk tonlarında yansımalarla, bahçeniz çok estetik görünecek. 

• Duşakabininizin arkasındaki duvar sıradansa ve biraz hareket kazandırmak istiyorsanız, fayanslarınızın üstünü bu renkli ayna parçacıkları ile döşeyin. Duşta bir boy aynası etkisi yaratın ve aynı zamanda onlarca farklı renkte, minik ışık yansıması ile banyonuza egzotik bir hava katın. 

Bu ipuçları ile, estetik ve orijinal dekorasyon projeleri yaratabilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu