RODA İç ve Dış Mekan Mobilyaları

RODA, iç ve dış mekan ayrımını değiştirdi ve “İÇ ve DIŞ” konseptini piyasaya sürdü.

RODA’nın felsefesi, dış mekanlardaki doğal açık hava yaşantısı değerlerine sadık kalan renk, malzeme ve biçimlerle keyifli bir iç mekan tasarımı ve keyfinin sürülebileceğinin mümkün olması fikrine dayanıyor.

RODA değerlerini üç kelime ile özetliyor: Uyum, zerafet ve sofistikasyon. RODA, iç ve dış mekanlar arasında sınırları aşan her projenin sadece bir mekanı kişiselleştirmekle değil aynı zamanda başka bir yaşam alanı haline gelmesiyle mümkün olacağına inanıyor. RODA değişebilen renklerle, adeta doğayla iç içe geçerek dış çevre ile samimi bir bağlantı kuruyor.

RODA’nın zerafetiyle hem iç hem dış mekanlara uyum sağlayabilmesi, modüler olmanın yanı sıra mobilyanın diğer parçalarıyla çapraz şekilde eşleşmesi, tüm ortamlara uyarlanabilir olması gibi özellikleri, kullanıcılarına kimliklerini yaşadıkları mekanlara yansıtma fırsatı sunuyor.

RODA, koleksiyonlarında özenli detaylara özen gösteren titiz bir tasarım sürecininden sonra üstün dayanıklılık ve konfor sunmak için sağlam tik ağacı, doğal taşlar, paslanmaz çelik, hava koşullarına dayanıklı dokuma kayışlar gibi malzemeler kullanıyor.

RODA, iç ve dış mekanları bir araya getirirken gelenek, yenilikçilik ve yeteneği buluşturuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu