Rowenta Silence Force Extreme serisi ile temizlikte yüksek performans

Rowenta “Silence Force Extreme” serisi, yüzde 50 enerji tasarrufu ve yüzde 100 toz toplama performansıyla bir elektrikli süpürgeden beklenenin çok daha fazlası bir performans sergiliyor. 

Rowenta Silence Force Extreme, birçok üstün özelliği ile sınıfından ayrılıyor. İnsan sesine eşit, kulağı yormayan 68 desibel ses şiddetiyle süpürme işini keyifli bir hale getiren süpürge, yüzde 50 enerji tasarrufu sağlarken kusursuz temizlik anlayışından da ödün vermiyor.

Rowenta-Silence-Force-Extreme-1Ergo Comfort Silence” olarak adlandırılan aparatları; uzayan boru yapısı, akustik tutma yerleri, tek parça pratik fırçası, sarsıntı önleyici ve kilit sistemiyle büyük rahatlık sağlıyor.

Kullanıcıya 90 derece dik durma imkânı tanıyan ve böylelikle bek ağrısına sebep olmayan Silence Force Extreme serisinin, toz torbalı ve torbasız modelleri bulunuyor. Toz torbalı Silence Extreme Cyclonic modeli, Multi-Cyclone Teknolojisi sayesinde, temizlik esnasında dışarı tamamen tozdan arındırılmış hava çıkmasını sağlıyor. Toz torbasız modeli Silence Force Extreme ise, sessiz, minimum enerji ve yüksek toz toplama özellikleriyle ortamda temiz bir hava yaratıyor.

Süpürgede bir ilk: Toz Toplama Performansı

Rowenta, bir elektrikli süpürgede en önemli faktörün, yüksek motor gücü olduğu algısını değiştiriyor ve bunun yerine önemli olanın, süpürgenin tozu toplayabilme gücü olduğunu söylüyor.Bu alanda yapılan Ar-Ge çalışmaları sonucu Rowenta, “Toz Toplama Performansı” (TTP) adını verdiği özelliği tüm süpürgelerine uyarlıyor. TTP, bir noktada 5 kez ileri ve 5 kez geri gidildikten sonra, o noktada ölçülen toz çekiş performansını temsil ediyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu