Saçlar Nemli Havalarda Bile Bozulmuyor

Küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratan Arzum, birbirinden fonksiyonel kişisel bakım ürünleri ile kadınları yaza hazırlıyor.

Saçın doğal yapısını yıpratmadan, saçlara şekil veren Bellissima by Arzum Yeni Nesil Saç Fırçası ile bu yaz saçlar çok havalı. Ayrıca yazın kendi modasını yaratmak isteyenlere Arzum Rock’n Roll, saçlarda zigzag ve hareketli bir form kazandırarak kadınları sahilde ve yaz gecelerinde tek düzelikten kurtarıyor. İster tüm saça ister saçın vurgulanması istenilen bölümlerine rahatlıkla uygulanabilir, her akşam farklı bir saç modeline sahip olunabilir.

Arzum ile Bu Yaz Havalı Saçlar

Her kadın parlak, hacimli ve stil sahibi saçlara sahip olmak ister. Arzum’un en çok tercih edilen saç şekillendirici ürünlerinden olan Bellissima by Arzum yeni nesil saç fırçası ile kadınlar saçlarına istedikleri şekli kısa sürede, kolaylıkla verebilecekler. 

Bellisima by Arzum yeni nesil saç fırçası, entegre ısı sistemi sayesinde kadınları kısa sürede bakımlı ve kuaför eli değmiş gibi görünen saçlara kavuşturuyor. Bellisima by Arzum, iyon özelliği sayesinde saçlarda elektriklemeyi önlerken, aynı zamanda titanyum seramik kaplamasıyla kolay şekillendirme ve saçların parlak görünmesini sağlıyor.

Arzum Rock’n Roll, kuaförde yapımı saatler süren zigzagları dönen özel plakaları ile çok kısa bir sürede gittiğiniz her yerde rahatlıkla yapma imkanı sağlıyor. Mükemmel zigzagları ortaya çıkarmak ve modern bir görünüme kavuşmak için yapılması gereken tek şey saçları Rock’n Roll’un plakaları arasına yerleştirip, aşağı doğru kaydırmak…  

Bellissima by 129 TL, Arzum Rock’n Roll 139 TL olarak satışa sunuluyor. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu