Samsung Curved Soundbar ile yeni bir ses deneyimi

Samsung Electronics Türkiye, satışa sunduğu dünyanın ilk Curved Soundbarı HW-H7501 ile ses deneyiminde yepyeni bir dönemi de başlatıyor.

Samsung Curved Soundbar, Kasım ayı itibariyle Türkiye’deki tüketicilerinin beğenisine sunuldu. Kavis deneyimini televizyonun da ötesine taşıyan Samsung, Kavisli TV ürünleriyle birlikte sunduğu, dünyanın ilk Curved Soundbarı HW-H7501’i geçtiğimiz aylarda IFA’da gerçekleştirdiği lansmanla duyurmuştu.

Güçlü Ses Deneyimi

Samsung’un kablosuz bağlantı özellikleri ve üstün performansıyla dikkat çeken ses sistemi Curved Soundbar HW-H7501, şık ve kaliteli tasarımı bir araya getiriyor. 8.1 kanal hoparlör sistemi ve kavisin her iki tarafında bulunan yan hoparlörleriyle güçlü bir ses deneyimi sunuyor.

Bluetooth üzerinden cihazın hoparlörlerini uzaktan etkinleştirmek için akıllı telefonunuzu kullanabilir, “TV Sound Connect” özeliği ile televizyonunuz ile Soundbar’ı kolayca bağlayabilirsiniz. Ayrıca, Bluetooth veya HDMI bağlantısı ile TV ve Soundbar’ınızı aynı anda tek kumandayla açabilir ve yönetebilirsiniz. Samsung’un güçlü sub-woofer’ı ile dikkat çeken ses sistemi, Divx, MKV, Mp3, Mp4, Mpeg4, Xvid gibi zengin format seçeneklerine de sahip.

TV deneyiminizi bir adım öteye taşıyarak, çok daha özel ve vazgeçilmez bir hale getirecek Samsung Curved Soundbar, 1.799 TL’lik tavsiye edilen satış fiyatı ile tüketicilerle buluştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu