Samsung Food Show Case buzdolabı alana elektrikli süpürge hediye

İçecekler, soslar ya da atıştırmalık yiyecekler için raflı dış kapı ve daha iri gıdaları uzun süre sağlıklı bir şekilde saklayabilen bölmeleri ile maksimum kullanım alanı sunan Food Show Case buzdolabını Eylül’de satın alan kullanıcılar, Samsung’un başlattığı kampanya ile Samsung VC20F70HUCC model, uzaktan kumandalı Force Multi teknolojili elektrikli süpürgenin de sahibi olacaklar.

Buzdolabında sıra dışı tasarım

10 yıl boyunca garantili DigitalInverter Kompresör özelliğe sahip olan FoodShowcase buzdolabının 812 LT brüt, 508 LT net hacmi, 260 LT de dondurucu hacmi bulunuyor. İşlenmiş metal tasarımının yanı sıra, standarttan dört kat daha büyük olan raflı kapakları sayesinde tek hamle ile ulaşılabilecek yiyecek/içecek sayısı da maksimuma çıkıyor. FoodShowcase’in diğer özellikleri arasında, “MoistFreshZone”, “EasySlide (Kolay Çıkarılabilir Raf)”, “Freshroom (Şarküteri Gözü)”, “Koku Giderici Filtre”, “Voltaj Koruma”, “LED Aydınlatma”, “Metal Ekran”, “Gizli Tutma Kolu”, “Dökülmeyi Engelleyen Dayanıklı Cam Raflar”, “Açık Kapı Alarmı”, “Çıkarılabilir Kapı Contası” yer alıyor.

Cyclone Force Multi teknolojili VC20F70HUCC elektrikli süpürgesi

360 W emiş gücü, 2100 W güç tüketimi ve 2 LT toz kapasitesi bulunan Samsung VC20F70HUCC elektrikli süpürgesi,

Samsung VC20F70HUCC elektrikli süpürgesi
Samsung VC20F70HUCC elektrikli süpürgesi

temizlikte en güçlü yardımcı oluyor. Toz torbasız sınıfa giren elektrikli süpürgenin özelliklerinden bir diğeri ise sahip olduğu dört iç bölme ile çok yönlü siklonik hava akışı sağlayan “CycloneForce Multi” teknolojisidir. CycloneForce Multi teknolojisi, kirli havayı süzerek toz parçacıklarından ayırıyor ve uzun zaman boyunca filtrelerin açık kalmasını sağlayarak emiş gücünün en üst seviyede kalmasını sağlıyor. Ayrıca evinde evcil hayvan barındıranlar için “Evcil Hayvan Tüyü Fırçası” bulunan VC20F70HUCC elektrikli süpürgesi, tüm bunların yanı sıra “Sünger ve Mikro Filtre,“ ”HEPA 13 + 1 LT, Multi TwinChamber Toz Haznesi”, “Infrared Uzaktan Kumanda”, “Toz Sensörü”, “Silencio Plus Fırça”, “Parke Fırçası”, Kolay Toz Boşaltma”, “Alüminyum Teleskobik Boru”, “Üç Parçalı Farklı Uç Seçenekleri”, “Kauçuk Tekerlek”, “9 M Kablo Uzunluğu” ve “Otomatik Kordon Toplama” özeliklerini sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu