Samsung kurutma makinesi ile çamaşırlar çok daha hijyenik

Samsung, çamaşır asıp toplayarak vakit kaybetmek istemeyenler için akıllı Beyaz Gövde Kristal Kapaklı Kurutma Makinesi’ni üretti.

Tüketicilerinin hayatını kolaylaştırmak üzere Samsung tarafından tasarlanan Beyaz Gövde Kristal Kapaklı Kurutma Makinesi, kullanıcılarını çamaşır asma, toplama zahmetinden kurtarıyor. Ayrıca Samsung kurutma makinesi sayesinde dışarıdaki kirli hava ile temas etmeden kuruyan çamaşırlar gardroplarda daima hijyenik kalacak.

Özel giysiler için sahip olduğu kırışık engelleme özelliği ve ultra hassas programı ile ütü için harcanan zaman da kullanıcıya kalıyor. B enerji sınıfı, 8 KG kapasiteli çamaşır kurutma makinesi, 29 dakikalık kısa programı ile az çamaşırları kuruturken, daha az enerji kullanıyor. Elmas kazanı, mavi LED ekranı, tambur içi aydınlatması, akıllı kontrol sistemine sahip olan Samsung Beyaz Gövde Kristal Kapaklı Kurutma Makinesi, kondanser temizleme zamanı geldiğinde kullanıcıyı da uyarıyor.

Kullanıcılarının sevdiklerine daha fazla vakit ayırabilmesi için üretilen Samsung Beyaz Gövde Kristal Kapaklı Kurutma Makinesi’nin önerilen satış fiyatı ise 1599 TL.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu