Samsung’dan Bebek Monitörü

Bebeğiniz uyurken siz günlük rutinlerinizi yapın. NX Mini Bebek Monitörü, içiniz rahat etsin diye sizin yerinize bebeğinizi gözetler, uyandığında da size haber verir.

Samsung Electronics’in son teknoloji ile tasarladığı fotoğraf makinesi NX Mini, üstün kalite fotoğraf çekmeye olanak sağlarken şık ve zarif duruşundan da ödün vermiyor. Bebek monitörü özelliğine sahip olması da ebeveynler için büyük kolaylık sağlıyor.

NX Mini’nin Bebek Monitörü özelliğinin şu şekilde devreye giriyor;

Öncelikle akıllı telefonunuza ilgili uygulamayı indirdikten sonra fotoğraf makineniz ile telefonunuzu eşleştiriyorsunuz. Bebeğinizi görüntüleyebileceğiniz şekilde konumlandırdığınız NX Mini fotoğraf makinesi, uyuduğu süre boyunca bebeğinizi sizin yerinize gözetliyor. Herhangi bir gürültü ya da ağlama sesi algıladığında Bebek Monitörü devreye giriyor ve uygulama aracılığı ile telefonunuza bildirim ileterek an be an bebeğinizi izlemenize olanak sağlıyor.

Siyah, beyaz, nane yeşili ve pembe renk alternatiflerine sahip olan NX Mini’nin önerilen satış fiyatları; 9 mm lenslisi 999,00 TL, 9-27 mm lenslisi ise 1.149,00 TL.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu