Samsung’dan Mayıs Ayına Özel Klima Kampanyası

Samsung Electronics, Mayıs ayı boyunca geçerli olacak yeni “Klima Erken Alım” kampanyasıyla, ek ücret ödemeden 5 yıl kullanım garantisi sunuyor.

Samsung, Mayıs ayı boyunca 36 aya kadar vadeyle ayda 68 TL’ye Samsung Inverter Klima satın alan tüm tüketiciler için, 5 yıl ürün garantisi sunuyor. Kampanyadan faydalanan kullanıcılar Samsung Inverter klimaya, hiçbir ek ücret ödemeden 5 yıl garantiyle sahip olma fırsatı yakalıyor.

Güçlü soğutma için üçgen tasarım

Samsung Inverter Klima’nın benzersiz üçgen tasarımı, serin havayı daha hızlı, daha uzağa ve daha geniş bir alana sirküle ederek performansını arttırıyor.

Hızlı ve daha geniş alanı soğutma

Açısı ve genişliği geliştirilmiş hava çıkışı, ekstra V şeklindeki kanatları ve daha büyük fanı sayesinde hava daha hızlı ve etkili şekilde soğutularak daha geniş alanlara etki ediyor. Böylelikle serin hava ferahlatıcı şekilde odanın her köşesine ulaşıyor. Güçlü “Hızlı Soğutma” modu, havayı hızlıca soğutur, sonra istenen sıcaklığı korumak için modu “Rahat Soğutma” olarak değiştiriyor. Bu sayede fazla üşütmüyor.

Etkin Enerji tasarrufu

Samsung Klima, enerji tasarruflu EER 10.1 içeren Dijital Inverter özelliğine sahip. İstenen sıcaklığı klimanızı sürekli açıp kapatmadan koruyarak daha az enerji tüketen Samsung Klima’nın ‘Solo Kullanıcı’ modu, kompresör kapasitesini daha az kullanıyor, böylece serin ve rahat bir ortam sağlarken daha az enerji tüketimi sağlıyor.

Dayanıklı, uzun ömürlü performans ve temizliği kolay filtre

Pratik Filtresi, geleneksel filtrelerden farklı olarak klimanın üst kısmında bulunuyor. Böylece kapağı açmadan veya dışarı çıkarmak için sertçe çekmeye gerek kalmadan kolayca çıkarılabilip temizlenebiliyor. Ayrıca antibakteriyel kaplaması havadaki tozu, zararlı bileşenleri ve alerjenleri etkisiz hale getiriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu