Samsung’dan SUHD TV Alana Galaxy S6 Hediye

Samsung Electronics, SUHD TV modellerinden birini alan tüketicilere, yeni akıllı telefonu Galaxy S6’yı hediye ediyor.

Samsung Electronics, 31 Temmuz’a kadar 65-55 inç JS9000 veya 88-78 inç JS9500 SUHD TV modellerinden birini satın alan tüketicilere Galaxy S6 cep telefonunu hediye ediyor.

Samsung SUHD TV’ler, Nano Kristal teknolojisi sayesinde daha fazla renk, göz alıcı parlaklık, gerçekçi detaylar ve yüksek kontrast ile görüntü kalitesi sunuyor.

Tüketiciler, Samsung’un bu yeni kampanyası sayesinde, Galaxy S6 ile çekilen 4K çözünürlüğündeki videoları yine 4K kalitesinde SUHD TV’de seyretme keyfini yaşayabilecekler. Hızlı Bağlantı (Quick Connect) özelliğiyle, telefondaki görüntüyü tek bir tuşla televizyon ekranında görebilecekler.

31 Temmuz 2015 tarihine kadar kampanya dahilindeki modellerden birini satın alarak en geç 15 Ağustos’a kadar tv kurulumlarını yaptıran tüm tüketiciler kampanyadan yararlanabilecek. Tüketicinin, kurulumun ardından Samsung web sitesi üzerinden iletişim formunu doldurması ve istenen bilgileri göndermesi yeterli olacak. Ardından, bilgileri kontrol edilen tüketicinin telefonuna bir kampanya teyit mesajı iletilecek ve Galaxy S6 hediyesi adresine teslim edilecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu