Samsung’tan aralık ayına özel kampanya

Samsung Electronics, Aralık ayına özel muhteşem fırsatlar sunuyor. 31 Aralık tarihine kadar geçerli olacak birbirinden avantajlı kampanyalarıyla Samsung, kullanıcılarını evlerinde beyaz bir sayfa açmaya davet ediyor.

9 kg’lık yıkama ve 6 kg’lık kurutma kapasitesi ile hem çamaşırlarınızı tertemiz yıkayan hem de yıkama ve kurutma özellikleriyle kullanıcılarına ikisi bir arada çözüm sunan Samsung kurutmalı çamaşır makinelerinden birini alan herkese, Aralık ayına özel sunulan kampanya dahilinde elektrikli süpürge hediye ediliyor. Bu özel kurutmalı çamaşır makineleri Air wash sistemi sayesinde, sıcak hava ile çamaşırlara sinen kötü kokuları giderirken, sterilizasyon özelliği ile de kıyafet ve yastıklardaki bakterileri tamamen yok ediyor.

WD906U4SAWQ/AH model kodlu kurutmalı çamaşır makinesini satın alan tüketiciler VC18AVNMANC/TR model kodlu süpürgenin ücretsiz olarak sahibi olurken, WD906U4SAGD/AH model kodlu kurutmalı çamaşır makinesini satın alan tüketiciler ise VCC4470S3R/XTR model kodlu süpürgeye ücretsiz olarak sahip olma şansına erişiyorlar. Samsung kurutmalı çamaşır makineleri 2.399 TL’den başlayan fiyatlarla Aralık ayı sonuna kadar Samsung yetkili mağazalarında sizleri bekliyor.

Son teknoloji en uygun fiyatlarla evinizde

Samsung’un bu aya özel fırsatları arasında ayrıca kampanya dahilindeki 10 yıl kompresör garantili buzdolapları, çamaşır ve bulaşık makineleri büyük indirimlerle satışa sunulması yer alıyor. Aralık sonuna kadar 450 litre 10 yıl kompresör garantili Samsung Buzdolapları 1399 TL’den başlayan, 473 litre 10 yıl kompresör garantili Samsung Kombi Buzdolapları ise 1699 TL’den başlayan uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor. Çoklu hava akışı özelliği, antibakteriyel koruyucusu, koku giderici filtresi ve taze saklama bölmesi ile standartla yetinmeyenler için üstün teknoloji ve kaliteyi bir araya getiyor.

Tüm Samsung Digital Plazalarda geçerli olacak bu kampanya 31 Aralık tarihine kadar tüketicilerini bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu