Samsung’tan avantajlı TV kampanyası

Samsung’tan televizyon satın alan kullanıcılar, yeni satış kampanyası dâhilinde farklı avantajlar elde ediyor.

Samsung, televizyonveotesi.com adresinde belirtilen televizyon modellerinden en az birini satın alanlar için, yeni kampanya döneminde de kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Kampanya kapsamında kullanıcılara; 12 aylık Digiturk Giriş ve HD Paketi, ücretsiz 1 aylık LİG TV üyeliği, Mini Film Paketi ve “Dilediğin Zaman Uygulaması” ücretsiz olarak sunuluyor. Aynı zamanda kişiler, tüm Cinemaximum sinema salonlarında 2014 boyunca geçerli olmak üzere bir sinema bileti alınca, bir sinema bileti daha kazanıyor. Son olarak bir de, yüzlerce filmden oluşan Samsung Sinema Paketi ile Teknokask ve Samsung TV’lerde çarpma, düşme, ıslanma ve çalınmaya karşı bir yıl boyunca ücretsiz sigorta paket dâhilinde sunuluyor.

Kampanyaya katılmak için:

Kampanya, kullanıcılara 420 TL ile 755 TL arasında değerleri değişen 3 avantaj paketi sağlıyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen tüketicilerin “TV” yazıp “Ad, Soyad” bilgileri arasında bir boşluk bırakarak 4730’a SMS gönderdikten sonra, katılım onay mesajıyla birlikte televizyonveotesi.com sayfasına giriş yaparak bilgilerini doldurmaları gerekiyor.

Hediyelere ulaşmak isteyen Samsung kullanıcıları, yetkili servise en geç 12 Ekim 2014’e kadar kurulumu yaptırarak hediyelerine ulaşabilecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu