Samsung’tan kaçırılmayacak televizyon kampanyası

Dünyanın tanınmış televizyon üreticisi Samsung, belirlediği birbirinden çarpıcı televizyon modellerinden birini satın alanlar için kaçırılmayacak bir fırsat kampanyası sunuyor.

Samsung’un televizyonveotesi.com adresinden, belirtilen modellerde bir Samsung televizyon satın alanlar; D-Smart Süper HD Paketi’nden sinema biletine, UHD Video Paketi’nden indirim çeklerine kadar, birbirinden cazip hediyelerin sahibi oluyor. Kampanya, 17 Ağustos 2014 tarihine kadar devam ediyor.

Belirtilen modellerdeki Samsung televizyonlardan birini satın alan tüketiciler; 1 yıllık Teknokask sigortası hediyesi, 2014 yılı sonuna kadar geçerli Samsung Sinema Üyeliği, 6 aylık D-Smart Süper HD Paketi, Cinemaximum’dan 2014 yılı sonuna kadar 1 bilet alana hediye ikinci bilet, 2015’te geçerli Akıllı Gelişim Kiti yüzde 50 indirim çeki, UHD Video Paketi yüzde 50 indirim çeki ve Bedava UHD Video Paketi’ni içeren cazip hediyelerden birini veya birkaçını kazanma hakkını elde ediyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen tüketicilerin “TV” yazıp “Ad, Soyad” bilgileri arasında bir boşluk bırakarak 4730’a SMS gönderdikten sonra, katılım onay mesajıyla birlikte televizyonveotesi.com sayfasına giriş yaparak bilgilerini doldurmaları gerekiyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu