Şarjlı El Süpürgesinin Kullanımı ve Temizliği

Şarjlı el süpürgesinin dayanıklı olmasını için kullanım ve temizliğine önem vermelisiniz. Şarjlı el süpürgesini kullanırken ve temizlerken dikkat etmeniz gerekenler:

Süpürgeyi ilk kez kullanıyorsanız, aldıktan sonra aralıksız olarak 16 saat şarj edin. Makinenin performansının düşmemesi ve uzun süre kullanabilmeniz için, her kullanımdan sonra toz haznesini temizleyin. Makineyi tekrar şarja takmadan önce, toz filtresini temizleyin. 

Makineden verim almak istiyorsanız, süpüreceğiniz yere uygun olarak süpürgenin başlığını değiştirin. Koltuk araları ve radyatör peteklerinin aralarını temizlemek için kısa başlığı kullanabilirsiniz. Ulaşılması zor olan yerlere yetişmek için uzun emiş borusunu takabilirsiniz. 

Islak yüzeyleri temizlerken, verimli sonuç almak için, yumuşak, plasik başlık kullanmayı tercih edin. Süpürgenin filtresini belirli aralıklarla söküp, bez olan kısmını bol suyla yıkayın. Yerine takmadan önce iyice kuruduğundan emin olun.  Makinenin su ile temas etmesinin sakıncalı olan kısımlarını, nemli bir bezle sildikten sonra kurulayın. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu