Schneider Electric’ten M-Pure ve M-Pure Decor Priz Serisi

Schneider Electric’in yüksek kaliteyi güvenlikle birleştiren Sistem-M serisi anahtar ve priz tasarımları, şimdi de M-Pure ve M-Pure Decor serisiyle yeni bir boyuta taşınıyor.

M-Pure serisi minimalist tasarımı sayesinde, mekanizmaları çıkartılmadan rahatlıkla kapakların değiştirilebilmesine imkan veriyor. Böylece farklı dekoratif tercihlere göre çerçeve ve tuş kapakları kolaylıkla değişebiliyor. Çarpıcı keskin hatları ve yalın tasarımıyla öne çıkan M-Pure serisi, geometrik ve farklı karakterdeki formlarıyla her türlü duvarla uyum sağlayabiliyor. Beyaz, aktif beyaz, antrasit ve alüminyum renk alternatifleri ise farklı zevklere hitap ediyor.

Tüm güvenlik standartlarını karşılayan M-Pure serisi, aynı zamanda Schneider Electric Sistem M ailesinin bir üyesi olduğu için aynı zamanda ileri teknolojiye sahip bulunuyor. Bu özel seri, kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılamak için 175’in üzerinde fonksiyon sunuyor.

Sistem – M mekanizmalarının tümüne uyumlu olarak üretilen yeni M-Pure Decor serisi ise şık bir çerçeve içine yerleştirilmiş 1 mm kalınlığındaki kaliteli ve doğal materyallerden oluşuyor. 1 mm kalınlığındaki ürünler; paslanmaz çelik, taş, venge ya da meşe seçenekleriyle dekoratif ihtiyacınıza ve tercihinize göre sunuluyor.

Bu özel seride sunulan materyal seçenekleri ise M-Pure’un ikonik tasarımına daha şık ve etkileyici bir görsellik katıyor. Tasarımıyla görselliği üst düzeye taşıyan M-Pure Decor serisi, darbelere ve UV ışınlarına karşı koruyucu kaplaması sayesinde, uzun yıllar ilk günkü görüntüsü ve şıklığını koruyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu