Scotch-Brite Pötikare Serisi evlerin şıklığına şıklık katıyor

Pötikare modası, temizlik bezleri, paspas, sünger ve tüy toplayıcıdan oluşan Scotch-Brite Pötikare Serisi ile evlere dâhil oluyor.

Scotch-Bride markası ile 3M, hayatı kolaylaştıran inovatif ürün ve çözümlerine yenilerini eklemeye devam ediyor. “Temizlik Ne Rahat” sloganıyla, servis tabaklarında ve bardaklarda kullanılarak mekâna sıcak bir hava katan pötikare modasını ev temizliğine taşıyarak şık bir görünüm yaratmaya katkıda bulunuyor. Sıradan tek renkli bezlerden sıkılan ve uzun vadeli kullanıma dayanıklı ürünler arayanların yardımına koşan Scotch-Bride Pötikare Serisi, kalite ve estetiği bir araya getiriyor.

Zeminden banyo temizliğine, tezgâhlardan bulaşıklara kadar evin her köşesini temizlemeye yönelik ürünlerden oluşan Pötikare Serisi, Türkiye’de sadece Migros’larda satışa sunuluyor. Ürünler arasında yer alan 5 farklı renkteki temizlik bezleri, uzun süre kullanıma; paspaslar ise çamaşır suyuna dayanıklılığı sayesinde temizlikte üstün performans gösteriyor. Scotch-Bride Pötikare Serisi, estetik görünümü ile evlerin şıklığına şıklık katıyor.

Scotch-Brite Potikare Serisi
Scotch Brite Pötikare Serisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu