Scotch Brite’dan ev temizliği için yeni bir çözüm

Hem yuvarlak paspası hem düz paspası aynı kovada sıkabilen Yeni Scotch-Brite Spin Duo 2’si 1 Arada Seti pratik ve kolay temizlik sağlıyor.

Scocth Brite Spin Duo

Spin Duo, pratik ve kolay bir şekilde temizlik sağlıyor; kullanıcılarına zaman ve enerjilerini temizlikle uğraşmak yerine sevdiklerine ayırma imkânı veriyor.

Scotch-Brite , komple ev temizliği için pratik çözümler sunuyor. “Temizlik Ne Rahat” sloganıyla evlere zahmetsiz temizlik getiren Scotch-Brite’ın Spin Duo 2’si 1 Arada Seti, hem yuvarlak paspası hem düz paspası aynı kovada sıkabilmeye imkân veriyor.

3M’in müşterilerinden ilham alarak geliştirdiği inovatif ürünler arasında yer alan Scotch-Brite Spin Duo 2’si 1 Arada Set, paspası çok daha kolay ve etkili sıkarken, özel tasarımı ile su sıçratmıyor. Asansörlü sistemi sayesinde evde daha az yer kapladığı için diğer döner temizlik kovalarından ayrılıyor. Scotch-Brite Spin Duo 2’si 1 Arada Seti kullanıcıları, pratik ve kolay bir şekilde temizlik yapıyor; bu sayede elde ettikleri zaman ve enerjilerini sevdiklerine ayırabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu