Şeffaf Mutfak Güvenli Gıda Festivali

Sealed Air’in iş birimi Diversey Care ortaklığında başlayan Şeffaf Mutfak Projesi, 28 Mayıs’ta yapılacak olan Şeffaf Mutfak Güvenli Gıda Festivali ile taçlanıyor.

Çekmeköy Belediyesi ve Sealed Air iş birimi Diversey Care işbirliği ile düzenlenen Şeffaf Mutfak Güvenli Gıda Festivali’nde; ünlü şeflerden yemek gösterileri ve tadımları, sağlıklı ve güvenli gıdalara dair ipuçları, geleneksel lezzetler, mini mutfakta çocuklar için pasta atölyesi, işletmelere ait yiyecek stantları, ünlü şefler ve gurmelerle sohbet programları, Sealed Air’ın geleneksel hale getirdiği çocuklara özel El Yıkama Etkinliği yer alacak.

7’den 70’e tüm aile fertlerini ağırlamayı hedefleyen programda müzik ve eğlence de gün boyu devam edecek. Festival alanında kurulacak oyun alanında Survivor parkurunu tamamlayan aileler, renkli ödüllerin sahibi olacak. Şeffaf Mutfak Güvenli Gıda Festivali; Ayşe Tolga, Emine Beder, Cenk Doğar gibi isimlerin doğal ve güvenli yiyecekler üzerine yapacağı söyleşilerin ardından, Göksel’in sahne alacağı konserle son bulacak.

Yer: Çekmeköy Belediye Bahçesi / Merkez Mah. Piri Reis Cad. No:5

Tarih: 28 Mayıs 2016 Cumartesi

Saat: 10.00-22.00

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu