Seramiksan Galata sokaklarını evlere taşıyor

İstanbul’un tarihi semti Galata sokaklarında gezerken yaşadığınız eşsiz huzur ve tarihi doku, Seramiksan’ın “Galata” serisi ile mekânlara taşınıyor.

Doğadan aldığı ilhamı hayatla bütünleştiren Seramiksan, Galata’dan esinlenerek hazırladığı “Galata” serisi ile İstanbul’un nostaljik havasını, modern bir yorumla evlere getiriyor.

Mavi, beyaz ve bej rengin değişik tonlarının kullanıldığı, İstanbul’un güneşli ve masmavi bir yaz gününün Galata’ya yansımasının tasvir edildiği “Galata Colormix”in, mat ve parlak seçenekleri bulunuyor. Galata Colormix, granit porselen olarak üretiliyor.

Mutfak, banyo, balkon ve teras gibi alanlarda ve ıslak zeminlerin yanı sıra tüm yaşam alanlarında rahatlıkla kullanılabilen Galata Colormix karolar ise, gri-bej, mavi-bej ve mavi renklerinde, 60×60 cm ebatında üretiliyor.

Galata Kulesi’inden İstanbul’u izlerken kendinizi rahatlamış hissediyor, İstanbul’un karmaşası, doğal-tarihi güzelliği sizi büyülüyor ve bu büyüyü evlerinize taşımak istiyorsanız Seramiksan Galata serisini tercih edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu