Sevgililer Günü Koleksiyon’u

Koleksiyon, Sevgililer Günü için konforlu, huzurlu ve hikayesi olan yepyeni bir atmosfer sunuyor.

Sevgililer Günü hediyeleri bir yana dursun siz yanından ayrılmayı hiç istemediğiniz ‘huzur’ kavramının vücut bulmuş hali olan sevgilinize bir yaşam biçimi armağan edebilirsiniz.

Babil Serdiyar: Faruk Malhan tasarımı Babil Ailesi, 500 yıllık Babil medeniyetlerinde ‘buluşma’ kavramını simgeleyen desenlerden ilham alıyor ve şekilleniyor. Farklı renklerde yastıklarla sırt bölgesini destekleyen yapısı ile fonksiyonelliğinin göstergesi olarak dikkat çekiyor.

Karnaval TV Ünitesi ve Kitaplık: Karnaval, bir TV ünitesi olmanın dışında organize bir yaşam alanı için tasarlanmış akıllı bir ünite olarak pratik çözümler sunuyor. TV ünitesi, kitaplık, asma raflar ve asma dolap gibi farklı bölmelerinin modüler olarak kurgulanabilmesi ve farklı ebatlarda tasarlanabilmesi sayesinde yaşam alanınıza uyum sağlayabilecek çizgide şık ve fonksiyonel bir tasarım.

Marrakesh: İlhamı Selçuklu Dönemi’ndeki kapılardan gelen, geometrisindeki modernist çizgilerle çağdaş ev ve ofislerde yerini almaya hazırlanan Koleksiyon’un en yeni üyesi Marrakesh sehpa Studio Kairos imzası taşıyor.

Kanatlı: Kanatlı kilim üzerinde Anadolu motifleri taşıyor.

Eser-i İstanbul: Anadolu sofra kültüründen yol alan Eser-i İstanbul, İstanbul’a saraydan miras kalan özenli porselen geleneğiyle birleşiyor. Eser-i İstanbul, bir Faruk Malhan tasarımı.

Aşk Kuşları: Aşk kuşları birbirine özlemle bakan iki aşık kuşun hikayesini betimleyen formuyla hem yaşam alanıza hem de Sevgililer Günü’ne hitap ediyor.

Flensted Mobile: Flensted Mobile, ChristianFlensted tarafından tasarlanan sanatsal bir hayalgücünün dekorasyona yansıması olarak tanımlanabilir.

Koleksiyon’un, Sevgililer Günü tasarımları sizleri bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu