Siemens Geniş Kapasiteli Bulaşık Makinesi

Siemens Ev Aletleri, 13 kişilik kapasitesiyle, A+++ sınıfında yüksek enerji ve su tasarruflu ve sessiz yeni bulaşık makinesi SN578S01TT’si ile kalabalık iftar sofralarının yardımcısı oluyor.

Siemens’in ileri teknoloji ürünü iQ700 serisinden yeni bulaşık makinesi SN578S01TT 13 kişilik bulaşık yıkama kapasitesi ile kalabalık sofralar için ideal. Siemens SN578S01TT bulaşık makinesi Zeolit® teknolojisi ile bulaşıklarınızı kolayca kurutuyor.

Büyük bulaşıklar

İhtiyacınız olan tüm bilgileri kristal teknolojisiyle yeni TFT ekranında görüntüleyebiliyorsunuz. Maksimum esneklik sunan VarioFlex Pro sepet sistemi sayesinde daha fazla bulaşığı kolayca sığdırabilirsiniz. Alt sepette yer alan katlanabilir teller sayesinde tencere, tava gibi büyük bulaşıkları yerleştirmek artık hiç sorun değil. Ek olarak renkli tutma yerleri de büyük bir kullanım kolaylığı sağlıyor.

Yıkarken ve kuruturken hem etkili hem nazik

Zeolit kurutma teknolojisine bulaşık makineleri özellikle değerli porselen ve bardaklarda, paslanmaz çelik tavalar ya da kullanışı pratik olan plastik bulaşıklarda kurulama ve parlaklık bakımından iyi sonuçlar veriyor.

Renkli ışıklar estetik zevkinizi yansıtıyor

Siemens’e ait yeni ışık tasarımı emotionLight, kapı kenarına yerleştirilmiş 2 adet led aydınlatıcısıyla bulaşık makinenizin içini ve bulaşıklarınızı etkileyici bir mavi ışıkla aydınlatıyor. Program bitiminde sesli uyarı veren makine, kalan zaman göstergesi, LED’li parlatıcı göstergesi, 1-24 saat arası başlama zamanını erteleme özelliği ve çocuk emniyet kilidi gibi kolay kullanım ve konfor için pek çok ayrıntı sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu