Siemens jetMatic

Geniş aileler ve sık ziyaret alan kalabalık dost ortamlarında sohbetin bölünmemesi için 14 kişilik bulaşık kapasitesine sahip olarak üretilen Siemens jetMatic, A+ sınıfında elektrik ve su tasarruf sağlıyor. Sessiz çalışan jetMatic bulaşık makinesi üstün seviyede hijyenin yanı sıra, paslanmaz çelik kaplamalı şık tasarımıyla da göz dolduruyor.

Bulaşıkların acil temizlenmesi gereken durumlarda yine jetMatic en iyi yardımcınız oluyor. varioSpeedPlus özelliği ile yüzde 66 oranında zamandan da tasarruf ederek üst düzeyde hijyen sağlarken kurutma özelliği ile de bulaşıkları hemen kullanıma hazır duruma getiriyor.

Bir diğer özelliği olan AquaSensor ile sudaki şeffaflığı algılayarak durulama süresini ve sayısını belirliyor. Böylece kusursuz sonuç da kaçınılmaz oluyor. Tencere, tava gibi zorlu lekelere sahip olan bulaşıklar da jetMatic’e güvenle yıkatılabilir. Çünkü jetMatic, sepette zorlu kirlerle mücadele edeceğini, üst sepette ise hassas bardakların var olduğunu biliyor. intensiveZone özelliği ile alt sepette bulunan bulaşıklar basınçlı su iletimi ile yıkanırken aynı anda hassas bulaşıklar da üst sepette rahatça yıkanabiliyor.

Siemens SN26V891TR jetMatic, sahip olduğu varioFlex sepetler ile en fazla kullanım alanı sunmanın yanı sıra bardak tutucuları ile de kadehler için güvenli yıkama sağlıyor. 5 farklı sıcaklık alternatifini bünyesinde barındıran jetMatic hijyen konusunda hassas olan kullanıcılar için de oldukça ideal bir seçenek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu