Siemens’ten Buhar İstasyonlu Ütü

Siemens Ev Aletleri, performansı etkilenmeden ses düzeyi yüzde 50 azaltılmış şok buhar atışlı TS4731100 yeni ütüyü tüketicilerinin beğenisine sunuyor.

Yeni Siemens ütü, AntiShine özelliğiyle koyu renkli ve hassas kumaşlarda parlama riskini ortadan kaldırıyor.

3100 Watt’lık maksimum gücüyle yeni Siemens TS4731100 ütü, 3 yoğun buhar atışı ve 400 gram şok buhar basıncıyla kumaşa derinlemesine nüfuz ederek kullanıcılarına hızlı ve konforlu ütüleme deneyimi yaşatıyor.

Cihazın 3 aşamalı buhar düzeni ve özel buhar kanallarıve titaniumGlissée tabanı mükemmel kayganlık sağlıyor. 9 program düğmesiyle kumaş türüne göre ısı ve buhar ayarlama imkanı veren yeni ütü sadece 2 dakikada ısınıyor. Çıkartılabilen 1.4 litre kapasiteli su tankının sürekli su ilave edebilme özelliği sayesinde de kesintisiz ütü yapılabiliyor.

Siemens TS4731100 ütü yüksek etkili Anti Kireç Programı ile kulanıcılarına sadece kazan temizliğinde değil ütü temizliğinde de avantaj sağlıyor;kendi temizliğini yine kendisi yapıyor. Ayrıca kireç temizliğini hatırlatan uyarı sistemi düzenli temizliğe olanak sağladığı için buhar istasyonlu ütünüzün ömrünü uzatıyor.Taşıma ve saklama esnasında kullanılan özel kilit sistemi hareketsiz bırakıldığında devreye giren otomatik kapanma özellikleri de ekstra güvenli kullanım sağlıyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu