Siemens’ten Çok Fonksiyonlu Mutfak Robotu

Siemens’in yeni mutfak robotu ile doğrama, karıştırma, çırpma, kesme, dilimleme, rendeleme, hamur yoğurma ve narenciye sıkma gibi 45 farklı fonksiyon yerine getirilebiliyor.

Siemens FQ1 serisi robot

Yüksek performanslı mini doğrayıcı, çok fonksiyonlu keskin bıçak, hamur yoğurma aparatı, çift taraflı ikişer adet dilimleme ve rendeleme diski; krema, yumurta ve hafif hamurlu karışımlar için paslanmaz çelik çırpıcı, narenciye sıkacağı ile robot mutfakların en zorlu işlerinin üstesinden kolaylıkla geliyor.

Siemens MK860FQ1 mutfak robotu 1250 watt’lık güçlü motoru ile kullanım kolaylığı sunuyor.

3.9 litrelik geniş haznesi, 750 gr un ve malzeme kapasitesi robotun kullanımı kolaylaştıran diğer özellikleri arasında yer alıyor. Aksesuar çantasında yer alan ve tercihe bağlı seçilebilecek aksesuarlar da Siemens’in yeni yardımcısını daha da cazip hale getiriyor. Julienne diski, küçük ev aletleri aksesuarları, patates kızartması kesme diski ve doğrayıcıya isteğe bağlı olarak sahip olunabiliyor.

 

Güvenli bir kullanım için karıştırma kabı ve mikserindeki emniyet kilitli kapak aksamı ile fark yaratan robot, kaymayı engelleyen lastik ayakları ile sarsıntısız bir şekilde çalışıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu