Siemens’ten geniş aileler için çamaşır makinesi

Siemens Ev Aletleri, geniş aileler için, hızla biriken çamaşırları aynı hızla eriterek yeniden kullanıma hazır hale getiren geniş kapasiteli çamaşır makinesini sunuyor.

“Gelecek evinizde” sloganıyla ileri teknoloji ürünleri evlere taşıyan Siemens Ev Aletleri’nin, günde birkaç kez kıyafet değiştirmek zorunda kaldığımız sıcak yaz günleri için tam 9 kilogram kapasiteli, hızlı çamaşır makinesi Siemens WM14Y762TR ön plana çıkıyor.

Ecoplus A+++-yüzde 10 sınıfında yüksek su ve enerji tasarruflu, 1400 devirli IQdrive güçlü motoru, LCD ekranı, IQ 800 serisi bir model olan Siemens WM14Y762TR, sessizliği ve gösterdiği yüksek performans ile mükemmel bir yıkama sağlıyor. Ayrıca, IQdrive motorun tam 10 yıl garantisi bulunuyor.

Çamaşır makinesinde bulunan varioPerfect, speedPerfect ve ecoPerfect özellikleri sayesinde yıkama esnasında üst düzeyde tasarruf ve enerji verimi sağlanıyor. varioPerfect, kullanıcıya yıkayacağı çamaşır için en doğru fonksiyonunun hangisi olduğunu gösterirken; 16 farklı leke için otomatik leke programı bulunan varioPerfect ise, zamandan ve elektrikten tasarruf yapılmasını sağlıyor. Makinede bulunan varioSoft tambur sistemi de, çamaşırları iç giyim, kot pantolon, gömlek/bluz, 15 dakika süper kısa, perde, outdoorPlus ve Mix gibi türlere göre hassas bir şekilde yıkayabiliyor.

Şık görüntü, üst düzey güvenlik

Makinedeki, kullanımı son derece kolay olay dokunmatik (touchKontrol) tuşlar, aynı zamanda makineye şık bir görüntü katıyor. ActiveWater sistemi sayesinde makineye alınan suyu, yıkanılacak çamaşırın cinsine ve miktarına göre otomatik olarak ayarlayan Siemens WM14Y762TR çamaşır makinesi, deterjan çekmesini kendi kendine temizlerken; çocuk kilidi sayesinde çocuklu evlerde üst düzey güvenlik sağlıyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu