Siemens’ten tasarım ödüllü elektrik süpürgesi

Siemens Ev Aletleri, tasarım ödüllü Siemens Q8 silence Power VSQ8SIL66A elektrikli süpürgeyi tüketicilerin beğenisine sundu.

Q8 elektrikli süpürge, toz torbası ne kadar dolu olursa olsun power Sensor’ü sayesinde yüzde yüz performansla çalışmaya devam ediyor. Siemens Q8 süpürge mükemmel temizlik yaparken enerjiyi de tasarruflu kullanıyor.

Yüksek toz çekişiyle mükemmel temizlik sağlayan Siemens Q8 elektrikli süpürgenin Power Protect torbaları sayesinde de toz torbası daha seyrek değişiyor. Q8, çok katlı ses yalıtımı ve titreşimsiz motor tasarımıyla maksimum düzeyde azaltılan ses seviyesi ile de dikkat çekiyor.

Özel olarak geliştirilmiş sert zemin ucu ile sert zemin ve parke üzerinde en iyi temizleme performansını gösteren silencePower Q8, yıkanabilir hijyenik HEPA filtresi ile de alerjik bünyeler için çok iyi bir seçenek olarak öne çıkıyor.

 

Siemens Q8

 

Tasarım ödüllü ürün

Siemens Q8 silence Power VSQ8SIL66A elektrikli süpürge, her yıl birçok farklı kategoride yenilikçi ürün tasarımlarının yarıştığı prestijli ödüllerinden biri olan IF Ürün Tasarımı Ödülü ile tasarım dünyasının Oscar’ı olarak gösterilen Red Dot Design organizasyonlarından ödül almayı başaran bir ürün.

Otomatik kablo toplama özelliği, elektronik güç ayarı, elektronik toz torbası doluluk göstergesi, mobilya ve duvarları çizilmelere karşı koruşan soft Bumper hava yastıkları, yine çizilmelere karşı özel kaplamasıyla üstün manevra özelliği bulunan tekerlekleri ile dikey ve yatay park etme özellikleri de Siemens’in ince düşünülmüş ayrıntılarını yansıtıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu