Siemens’ten Wi-Fi Özellikli Inverter Klima

“Siemens İnverter Split “ klimalar Wi-Fi kontrol özelliği sayesinde, internete bağlanma imkanı sunarak, klimaların uzaktan kontrol edilmesine olanak sağlıyor.

Tüketiciye konforlu ve enerji verimi yüksek bir yaz sunmayı hedefleyen Siemens, üstün teknoloji ile geliştirilen ve yenilikçi özelliklerle donatılan, internete bağlanabilen enerji tasarruflu yeni nesil “Inverter Split” klima modellerini tüketicilerin beğenisine sunuyor.

A++ enerji sınıfı S1ZMA/I09911-12911-18911 serisi “Inverter”  klimalar, kullanıcıya akıllı telefon uygulaması aracılığı ve  Wi-Fi özelliği  ile herhangi bir yerden klima ayarlarını izleyebilmeyi ve değiştirebilme imkanı sunuyor.

“Siemens Inverter Split “ klimalar ile kullanıcılar klimalarının  açılıp kapanmasını,  sıcaklık ayarlarını, ısıtma, soğutma ve nem konum ayarlarını akıllı telefonlar  ve tabletler üzerinden kontrol edilebilme fırsatını yakalıyorlar. Böylelikle kullanıcılar evlerindeki internete bağlı klimalarını dışarıdayken de çalıştırabiliyorlar. Siemens Inverter Split “ klimaların kontrol edilebildiği Nethome programını  Apple Store ve Android Marketten indirilebilmek mümkün.

TÜV Tarafından Test Edildi

Bağımsız test kuruluşu TÜV tarafından test edilen, “Siemens İnverter Split “ klimalar “A++” enerji sınıfları için verilen TÜV Sertifikasını almaya hak kazandı. Siemens’in yeni klima modellerinde, verimliliğin yanı sıra enerji tasarrufunu da en üst düzeyde koruyan ve ozon tabakasına zarar vermeyen R410A gazını kullanılıyor.

Yazın havayı soğutmak, yüksek nemli havanın nemini almak, kışın havayı ısıtmak ve havayı temizlemek gibi işlevlerle çok amaçlı kullanım sağlamayı hedefleyerek tasarlanan “Siemens Inverter Split”  klimalar, ortamdaki havayı daima temiz, canlı ve taze; ortam ısısını ise tam istenilen düzeyde tutmayı amaçlıyor.

Üstün teknolojisi sayesinde son derece sessiz ve güvenli bir biçimde çalışan Siemens’in yeni klimaları, rahat, huzurlu, sağlıklı ve konforlu yaşam ortamı hazırlayarak, kişiye özel, farklı bir mevsim yaratmayı hedefliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu