Siemens’ten yeni geniş hacimli lowfrost buzdolabı

Siemens Ev Aletleri, kalabalık aileler için özel bir buzdolabı seçeneği sunuyor. Yeni lowfrost Siemens KG58EBI44N buzdolabı, geniş hacmi sayesinde rahatça alışveriş yapmak isteyenlerin hayatını kolaylaştırıyor.

“Gelecek evinizde” yaklaşımıyla ileri teknoloji ürünleri, evlerle buluşturan Siemens Ev Aletleri’nin yeni buzdolabı KG58EBI44N, alışverişini haftalık yapan ve geniş hacimli buzdolabına ihtiyaç duyan herkese farklı bir alternatif sunuyor.

Siemens’in yeni buzdolabı, enerji verimli A+++ soğutucu, katlanabilir, çıkarılabilir, yüksekliği ayarlanabilir rafları ve çekmeceleri ile iç hacimde esneklik ve kolay kullanım imkânı, geniş derin dondurucusuyla da besinleri başka mevsimlere taşıma özgürlüğü getiriyor.

Mutfaklara estetik bir görünüm getiriyor

Siemens KG58EBI44N buzdolabı, kolay temizlenebilir inox kapıları, krom inox metalik panelleri, dikey kapı kolu ve LED aydınlatma sistemiyle mutfaklara estetik bir görünüm getiriyor. Toplamda 508 litrelik hacme sahip olan Siemens KG58EBI44N, A+++ enerji sınıfı, elektrik tasarruflu teknolojisi ve sebze ve meyveler için geniş saklama alanı sunan “crisperbox” çekmeceleriyle besinleri hafta boyunca taze tutuyor. Buzdolabının sürgü sistemi sayesinde, yiyecekler için en uygun nem seviyesi elde edilirken; dalgalı taban, yiyecekleri su yoğunlaşmasına karşı koruyor. “CoolBox” çekmecesi ise, et ve balıkların 2 katına kadar daha uzun bir süre taze kalmasını sağlıyor.

Low Frost teknolojisi sayesinde daha az buzlanma ve daha hızlı çözdürme özelliklerine sahip KG58EBI44N buzdolabı, kolayca katlanabilir, yüksekliği ayarlanabilir “flexShelf” rafıyla buzdolabı içinde esnek alanlar yaratılmasına olanak veriyor. Çekilebilen, kolay ulaşılabilen, kolay temizlenebilen cam raflar, buzdolabının kullanım kolaylığı sunan diğer fonksiyonel çözümleri olarak dikkat çekiyor.

Yiyecekler her mevsim taze kalıyor

Siemens KG58EBI44N buzdolabı, 2 adet şeffaf çekmecesi bulunan 120 litrelik derin dondurucu bölümüyle, 17 kilogramlık gıdayı 24 saatte dondurabilirken; mevsimlik sebzeleri başka mevsimlerde tüketme imkânı sunuyor. Buzdolabının güçlü LED iç aydınlatma sistemi ise, cihazın kapağı açıldığında en uç noktaları bile görebilme kolaylığı sağlıyor.

Siz de Siemens KG58EBI44N buzdolabına sahip olmak istiyorsanız, Siemens bayilerine uğrayabilirsiniz.

 

Siemens Lowfrost  KG58EBI44N buzdolabı
Siemens Lowfrost KG58EBI44N buzdolabı

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu