Şile İkinci El Festivali

Şile İkinci El Festivali, 6-7 Haziran’da Şile Belediyesi işbirliği ile Şile Yeni Kent Meydanı’nda ikinci el müdavimlerini buluşturuyor.

“Atma değerledir, doğaya katkıda bulun” mottosuyla 8 yıl önce yola çıkan ve bugüne kadar 20’yi aşkın sayıda düzenlenen festivalde binlerce kişi stand açtı ve binlerce ziyaretçi ağırlandı.

Bu yıl bir yenilik olarak Şile’de Şile İkinci El Festivali, ile 6-7 Haziran’da Şile Belediyesi işbirliği ile Şile Yeni Kent Meydanı’nda festivalin müptelaları ile bir araya gelecek.

Tasarımcılar, antikacılar, el emeği ürün satıcıları, ikinci el ürünlerini satan aileler ve derneklerden oluşan rengarenk 200 stand alışveriş için sizleri bekliyor.

Büyükler iki gün boyunca alışveriş, müzik, dans, eğlence ile keyifli anlar geçirirken, küçükler Turnagöl Tiyatrosu’nun kurduğu özel oyun alanında eğlenecekler.

Her yıl Haziran ayında bir araya gelinecek festivali binlerce kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. Bu festivalde de bol bol eğleneceksiniz.

Festival alanının hemen yanındaki Şile Yeryüzü Organik Pazarı ise iki gün festival ziyaretçileri için açık olacak.

Girişlerin ücretsiz olduğu festivale herkesin katılımına açık. Festival koronavirüs tedbirleri kapsamında bu yıl haziran’da yapılacak.

  • Yer: Şile Yeni Kent Meydanı, İstanbul
  • Tarih: 6-7 Haziran 2020
  • Saat: 9.00

Şile’ye Ulaşım: Şile İstanbul’a 60 kilometre uzaklıktadır. İstanbul Avrupa Yakasından Fatih Köprüsü’nü geçerek yola çıkanlar Ümraniye Şile çıkış bağlantı yolundan devamla Ömerli istikametinde yeni Şile Yolu’ndan devam ederek 45 dakika ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu