Simens’ten indirimli ankastre setleri

Simens, sonbahara girerken kendilerine yepyeni bir mutfak tasarlamak isteyenler için Eylül ayı boyunca geçerli olacak bir indirim kampanyası başlattı.

Simens, şık olduğu kadar, pratik kullanışlı ve zarif tasarıma sahip olan ankastre ürünler ile mutfağını yenilemeyi düşünen tüketicilere kolaylık sağlamak için indirim ve taksit fırsatı sunuyor. Modern mutfak tasarımına evinde yer vermek isteyenler, Eylül ayına özel ankastre kampanyasının içeriği ise şöyle;

Farklı ürün gruplarından 3 ürün alan tüketici, 1. üründe %10, 2. üründe %15, 3. üründe ise %20 indirim faydalanıyor. Ürün sıralaması ise fiyat kıyaslaması ile belirleniyor. Fiyatı yüksek olan 1. ürün, orta olan 2. ürün, en düşün fiyata sahip olan ise 3. ürün olarak belirleniyor. Bu kampanyadan yararlanarak 3 ayrı ürün alanlar, bulaşık makinelerinde yüzde 15’e varan ayrıca indirimden de istifade edebiliyor. İndirim uygulanan bulaşık makinelerinin fiyatları ve indirimli fiyatları ise aşağıdaki gibi;

6 programlı Siemens SN56L580 1.446 TL yerine 1.230 TL

6 programlı SN46L530TR 1.575 TL yerine 1.341 TL

4 programlı SN54D500TR ise 1.221 TL yerine 1.041 TL

Tüm bunların yanı sıra Siemens ankastre alışverişinde World Kart kullananlar +6 taksik avantajından faydalanabiliyor.

Soğutucular, kampanyalı bulaşık makineleri, aksesuarlar, tencere seti, TE 506209 RW kodlu kahve makinesi ve setler kampanyaya dahil değildir. Kampanya harici ürünlerde indirim uygulanmamaktadır.

İndirime dahil olan bulaşık makineleri, kodları belirtilen ürünlerdir. Çelik aksesuarlar ve kahve makineleri kampanyaya dahil değildir. Kampanya dahilindeki tüm ürünler stokla sınırlıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu